KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12894465
nr 1289 4465
Akvareller
Oidentifierad konstnär. 4 st, Bernard, 1950-tal. Signerad. Motivet: 23x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:41:38
100 kr